Sortiment

Realizácia interiérov a exteriérov stolárskymi výrobkami


Filozofiu našej spoločnosti je vyrábať stolárske výrobky z kvalitných materiálov a doplnkov. Pri výrobe používame najmä rastlé drevo, laťovky, preglejky, prírodné dyhy. Samozrejme používame aj  veľkoplošné lisované materiály ako DTD a MDF, buď surové alebo s drevenými dýhami. 

K dobrému vzhľadu dopomáhajú aj kvalitné povrchové úpravy ktoré pre dosiahnutie lepšieho efektu musia byť nanášané v postupných vrstvách a pri stálych teplotách. To všetko môžeme zaručiť pretože materiáli sú nanášané v špičkových striekacích kabínach. Vyrábame okrem bežných povrchových úprav (lesk, mat), aj vysokoleštené dielce, či  dielce s metalickým efektom. Taktiež používame čisto prírodné materiály ako je včelí vosk, prírodné oleje. Pracujeme aj s polytúrou a rôznymi špeciálnymi materialmi na povrchovú úpravu.

 

INTERIÉR

Kuchynské linky
Kuchyňa je aj v dnešnej dobe považovaná za jednu z najdôležitejších miestností v dome či byte. Mala by byť starostlivo naplánovaná a zariadená, aby mohla slúžiť individuálnym potrebám jej užívateľov.

Nábytkové zostavy
Nábytky od firmy Simon interiér Vám umožnia prakticky a účelne zariadiť Vašu obývaciu izbu, spálňu, detskú izbu, pracovňu, halu a predsieň, knižnicu, kúpelňu. Stačí trochu fantázie a správny výber materiálov. Radi Vám poradíme  a pomôžeme s výberom vhodného materiálu. V prípade záujmu Vám zabezpečíme služby architekta, ktorý Vám navrhne nábytok podľa Vašich predstáv.

Vstavané skrine
Umožňujú maximálne využitie priestoru, dotvárajú celkový vzhľad Vášho domova. Ich umiestnenie v dome je možné prakticky kdekoľvek, podkrovné priestory nie sú prekážkou pre ich funkčnosť.

Dvere
Interiérové či exteriérové, vyrobíme a dodáme podľa Vašej predstavy. Samozrejmosťou je ponuka kvalitných kovaní a kľučiek.

Schodiská
Ako iné naše výrobky, aj schody sa popri funkčnosti vyznačujú estetikou, plnia funkciu architektonického ozvláštnenia priestoru. Poradíme Vám, prípadne zrealizujeme Vašu predstavu. Niekoľko schodov môže ozvláštniť a spríjemniť ľubovoľnú miestnosť. Schody vôbec nemusia znamenať len námahu, ale aj krásny pohľad.

Interiéry Vašej predajne, reštaurácie, kancelárie, obchodného priestoru.
Zariadime interiér Vašej predajne, reštaurácie, kancelárie, obchodného presne podľa návrhov Vašich architektov, alebo architektov, s ktorými spolupracuje naša spoločnosť.

 

EXTERIÉR

Altánky, terasy, prestrešenia a ostatné nábytky určené do exteriéru navrhneme a vyrobíme podľa Vášho priania.